Milí žáci, testová část soutěže Mladý chemik se koná tuto středu 24.10. v 13.45 ve třídě 7.C. Pokud ještě nejste přihlášeni, neváhejte a stavte se u p.uč.Pšeničkové. Tentokrát je test lehčí, stačí si zopakovat začátky chemie 8.ročníku. Testová část nesouvisí s částí projektovou. První tři nejlepší postupují do dalšího kola na SPŠCH. Budu se na vás těšit!