ZŠ Pardubice - Studánka - Starší žáci vybojovali 3.místo v okresním kole ve florbalu

Starší žáci vybojovali 3.místo v okresním kole ve florbalu

5. prosince 2018, 17:39 Mgr. Miloš Kaplan

Dnes 5.12. 2018 se konal v nafukovací hale BK Pardubice turnaj okresního kola starších žáků ve florbalu, kam se probojovalo 8 nejlepších týmů z Pardubicka, Holicka a Přeloučska. Naši chlapci podali velmi dobrý výkon a po opravdu těžkých zápasech nakonec obsadili velmi pěkné 3. místo, za které přebrali bronzové medaile a diplom s věcnou cenou pro sportovní vybavení školy.Chlapci podali opravdu velmi pěkný a zodpovědný výkon, hráli jako tým. Poctivý přístup ke každému utkání se nám vyplatil. V brance nás všechny podržel stabilními výkony velmi dobrý David Nedoma,důležitými góly Adam Arnošt a Matěj Kňava, svým bojovným výkonem a proměněným samostatným nájezdem v závěrečném souboji o bronz Radek Pleskot. Dále ještě hráli a bronzovou medaili získali: Jan Maděra, Ondra Jákl, Sam Mašek,Jindra Špás, Martin Poláček, Matyáš Doktor, Adam Cibere a David Strnádek. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Miloš Kaplan