Svou první školu v přírodě trávily děti z 1.B na chatě Bedřichovka v Orlickém Záhoří. Prozkoumávaly okolí, hrály hry motivované bajkami, tvořily a hlavně si vyzkoušely, jaké to je být delší dobu bez rodičovské péče. Počasí nás vůbec neodradilo a myslím, že název nejvyšší hory Orlických hor si budou dobře pamatovat.
-
Pozorujeme vodní živočichy
-
V pampeliškovém ráji
-
Malujeme na tašky
-
Cestou necestou
-
Déšť na Deštné
-
Masarykova chata
-
Z deníku...
-
Medaile za vytrvalost
-
U sousedů v Polsku