Také nově vytvořený kolektiv třídy 6.D vyrazil na adaptační pobyt ve Sněžném v Orlických horách. Bydleli jsme v rozsáhlém areálu Horalka. Bylo tu fajn, prožili jsme spoustu dobrodružství a myslím, že jsme se dobře poznali. Užili jsme si sluníčka i deště, výlety po okolí, různé kolektivní hry, diskotéku i sportovní aktivity.
-
70380223-691889741220736-6798971463366868992-n-1-
-
70457708-377925829545616-3763914900749942784-n-1-
-
70713304-918039148555030-125737005836402688-n-1-
-
71828951-2545593945675084-8922136684414369792-n-1-