ZŠ Pardubice - Studánka - REGISTRUJ SE - Logická olympiáda 2019 se blíží

REGISTRUJ SE - Logická olympiáda 2019 se blíží

15. září 2019, 21:07 Ing. Petra Antlová

Proveř si si svou schopnost logického uvažování a zúčastni se Logické olympiády, kterou pořádá Mensa České republiky.

Informační letáček jste již mohli získat od svých třídních učitelů nebo vyučujících matematiky (viz příloha). Připomínám, že do soutěže je nutné se registrovat na www.logickaolympiada.cz DO 30.ZÁŘÍ 2019!!! Registrace z loňského roku není platná!

První kolo soutěže pro kategorii A (3.-5.třída) proběhne v termínu od 1.10. do 7.10., pro kategorii B (2.stupeň) od 8.10. do 14.10 a pro kategorii A1, A2 (1.-2.třída) 22.-28.10. Stačí, když kdykoliv v daný termín zasednete ke svému počítači, přihlásíte se na webové stránky logické olympiády, spustíte test a jdete na to! Během 30 minut můžete "měřit své síly" s ostatními dětmi v celé České republice. A to stojí za to!!!

V loňském roce se do souteže zapojilo 70 žáků naší školy, (předloni vás bylo 48). Kolik vás bude letos? Zatím je vás přihlášených 18, tak neváhej a přihlaš se!

Sleduj webové stránky školy, kde budou postupně přidávány další upozornění pro jednotlivé kategorie.

Hodně štěstí.

logicka-olympiada-2019