ZŠ Pardubice - Studánka - Logická olympiáda - spuštěna kategorie A

Logická olympiáda - spuštěna kategorie A

1. října 2019, 20:51 Ing. Petra Antlová

Milí žáci naší školy,

registrace do logické olympiády byla ukončena. Přihlásilo se vás celkem 56! Skvělé!

Dnešním dnem bylo spuštěno základní kolo olympiády pro kategorii A. Postupně budou otevírány úlohy v jednotlivých kategoriích:

Kategorie A (3. – 5.třída): 1.- 7. října 2019

Kategorie B (6. - 9.třída): 8. – 14. října 2019

Kategorie A1 a A2 (1. a 2.třída): 22. – 28. října 2019

Žáci 3. – 5. ročníku (kategorie A), můžete se pustit do řešení základního kola logické olympiády. Je pro vás otevřené od 1.10. do 7.10. Do sou­těže vstou­píš přih­láš­ením na stránky www.lo­gickao­lympi­a­da.cz  "VSTUP DO SOU­TĚŽE" - použij přih­lašova­cí jméno a hes­lo, kte­ré ti přišlo na email při regis­tra­ci do sou­těže.

Testy základního kola spustíte na všech prohlížečích - Google Chrome, Mozilla Firefox od verze 6.0 nebo Internet Explorer od verze 11.  POZOR raději nepoužívejte starší verze Internet Exploreru ani Mozilly Firefox, tam se Vám může stát, že se načtou jen obrázky s řešením, ale ne samotné zadání úloh nebo se Vám nebude modře rámovat správná odpověď.

K samotnému testu se dostanete po přihlášení kliknutím na odkaz vpravo nahoře "Vypracovat test".  Na vyřešení soutěžních úkolů má kategorie A 30 minut.  Neodbíhejte od počítače!!!!  Po spuštění on-line testu jej nelze přerušit!

Pak už můžete začít řešit soutěžní úkoly. Správná odpověď se vybírá myší a po kliknutí se orámuje modře. Na další otázku se přesunete tlačítkem "Další".  Pokud se chcete vrátit k předchozí otázce, stiskněte "Předchozí". Tlačítko "Ukončit test" se zobrazí až u poslední otázky a použijete ho, až když máte opravdu všechny otázky hotové. Po uplynutí času se test ukončí automaticky a Vaše výsledky budou samozřejmě uloženy.

PŘE­JI HODNĚ ŠTĚS­TÍ!!!

Ing. Petra Antlová