ZŠ Pardubice - Studánka - 7.A a 6.D Together Enjoy Play

7.A a 6.D Together Enjoy Play

4. ledna 2020, 21:43 Ing. Petra Antlová

V předvánočním čase vyrazily třídy 7.A a 6.D do sportovně zábavného parku „TEPfaktor“ ve Středních Čechách. Děti si prověřily nejen svého sportovního a týmového ducha, ale i si potrápily mozkové závity. Především si však užily tři hodiny zábavy v zákoutí pirátské jeskyně, což dokládají i jejich psané zprávy:

 „TEPfaktor byl podobný jako pevnost Boyard a moc se nám tam líbilo. Po budově byly rozmístěny dveře, ve kterých byl úkol buď na sílu, nebo šikovnost, talent a inteligenci. Byli jsme rozděleni do skupin po pěti. Moc se nám tam líbilo a jeli bychom tam znovu.“

„TEPfaktor byl skvělý výlet. Moc se mi líbil. V každé místnosti jsme musely s holkami spolupracovat, ale na začátku nám to vůbec nešlo. TEPFaktor = inteligence, síla, trpělivost, zručnost.“

„TEPfaktor byl super, skončily jsme na 2.místě. Bylo to podobné jako pevnost Boyard. Úkoly byly zajímavé, některé byly silové, logické, jiné na zručnost a talent. Přezdívky týmů byly: Zbytky, Miláčci, Blachmblach, Bachyně s.r.o., Lotrandice a Formidables. Moc jsme si to tam užily a vrátily bychom se tam.“

„TEPfaktor byl super, užili jsme si to, je zde důležitá fyzička a vzdělání. Super akce pro utužování kolektivu.“

„Bylo to tam super. Já byla v týmu s Kájou, Terkou, Kačkou a Verčou. Jmenovaly jsme se Formifables a byly jsme 1. Bylo to tam nej a pojedu tam i s rodinou.“

„V TEPfaktoru to bylo super. Hlavně s týmem byla sranda. Jmenovali jsem se zbytky :-) Neptejte se mě proč :-) Asi 30min před koncem nám chyběly 2 místnosti na zručnost. Skoro jsme to vzdali, ale pak jsme jednu dali a vzali jsme si Jokera a uhodli hádanku, tak jsme šli na bonusovou místnost. Dali jsme ji. Bylo to super a kdybychom tam mohli jet ještě jednou!“

Ing. Petra Antlová