ZŠ Pardubice - Studánka - Třeťáci a prvňáci putovali za sněhem

Třeťáci a prvňáci putovali za sněhem

Mgr. Monika Březinová

V lednu vyrazili třeťáci a prvňáci lyžovat do Orlických hor. I když bylo letos sněhu méně než obvykle, užili si všichni lyžovačky do sytosti.