Třeťáci a prvňáci putovali za sněhem Akce školy / 1. stupeň 26. ledna 2020, 19:59 Mgr. Monika Březinová V lednu vyrazili třeťáci a prvňáci lyžovat do Orlických hor. I když bylo letos sněhu méně než obvykle, užili si všichni lyžovačky do sytosti. Mgr. Monika Březinová