ZŠ Pardubice - Studánka - český jazyk - 6.A - 31.3. - 4.4.

český jazyk - 6.A - 31.3. - 4.4.

Mgr. Jitka Kárská

Moje milá 6.A,

stále na vás myslím, jak zvládáte celou tu nepříjemnou situaci a jak se vám vede v samostudiu. Není to teď lehké pro nikoho. O moc raději bych vám to povídala ve třídě.Prosím pracujte co nejvíce samostatně a s případnými dotazy se obraťte na učitele.

Těším se , až se zase uvidíme.

Posílám vám řešení práce z minulého týdne - to si projděte nejprve a pak udělejte práci na tento týden.

Hodně zdraví a dobré nálady přeje

J.Kárská

reseni-prace-6-3