Moje milá 6.A,
stále na vás myslím, jak zvládáte celou tu nepříjemnou situaci a jak se vám vede v samostudiu. Není to teď lehké pro nikoho. O moc raději bych vám to povídala ve třídě.Prosím pracujte co nejvíce samostatně a s případnými dotazy se obraťte na učitele.
Těším se , až se zase uvidíme.
Posílám vám řešení práce z minulého týdne - to si projděte nejprve a pak udělejte práci na tento týden.
Hodně zdraví a dobré nálady přeje
J.Kárská
reseni-prace-6-3.tyden.docx13.69 KiB
reseni-prace-6-3
cj-6.a-4.tyden.docx14.79 KiB
cj-6
