ZŠ Pardubice - Studánka - Objednávky knih z ALBATROSU a MLADÉ FRONTY

Objednávky knih z ALBATROSU a MLADÉ FRONTY

Zpráva pro rodiče :

Objednávky knih, které si děti přinesly do školy  v termínu do 10.3. 2020 , nebyly školou odeslány. Zájemci o knihy tedy mohou využít následující nabídky. Knihy jsou odeslány na adresu zájemců.

V souvislosti s uzavřením škol nabízí společnost Albatros Media rodičům školáků možnost objednat knížky z jarních katalogů, které děti přinesly domů začátkem března, s dodáním přímo domů. A to při zachování zvýhodněných katalogových cen (ceny některých knížek jsou dokonce ještě nižší v rámci akce na podporu domácího vzdělávání) a bez poštovného. Pokud si Vaše děti vybraly v katalozích Klubu mladých čtenářů Albatros, Knižního klubu Fragment nebo Pohádkové školky knížky, využijte prosím k objednání tento odkaz:
www.albatrosmedia.cz/c/skolnikatalogy
Před odesláním objednávky vyplňte slevový kód JARO20, díky kterému nebudete platit žádné poštovné. Kód je platný do 9. dubna 2020.
Věříme, že četba knížek bude pro děti příjemným zpestřením v náročné době karantény.

ALBATROS/ Knižní klub Fragment / Školní klub
Albatros Media, a. s., Na Pankráci 30/1618, 140 00 Praha 4
E-mail: kmcalbatrosmediacz
www.kmc.cz