ZŠ Pardubice - Studánka - Fyzika - 9.B,C do 7.5.2020

Fyzika - 9.B,C do 7.5.2020

27. dubna 2020, 10:35 Mgr. Jiří Mandys

Milí žáci, žákyně
moc vám děkuji za vaši snahu a energii, kterou potřebujete a věnujete zvládnutí domácí výuky. Většina z vás mi práce posílá, a pokud najdu nějaké chyby, sdělím vám je. Vy si chyby doufám opravíte nebo se na ně alespoň podíváte. 

Na následujících 14 dní, od 27. 4. do 7. 5. 2020, jsem pro vás připravil další úkol na fyziku. Budete se věnovat tématu Vesmír. Vaším úkolem bude si zvolit a zapsat jedno z témat věnovaných tomuto učivu. Přehled témat a tabulku najdete pod následujícími odkazy: 9.B – Projekt Vesmír nebo 9.C – Projekt Vesmír. Také zde najdete šablonu v PowerPointu, tak si ji stáhněte a usnadněte si práci. Navíc budete vědět, co má práce obsahovat a jak má vypadat. Když budete mít nějaké nejasnosti, klidně se nebojte napsat. 

Hotovou prezentaci pošlete na e-mail nebo ji nahrajte do složky vaší třídy, nejpozději do 7. 5. 2020. Vaše prezentace pak připravím pro další práci.

Na tento týden jsem pro vás připravil krátký on-line testík na téma „Počasí a meteorologie“. Vyplňovat jej budete přímo v prohlížeči (stačí jednou) a myslím, že vám to nezabere příliš mnoho času. Pro každou třídu je připraven jeden test – VŽDY označen třídou, takže stačí na 9.B9.C a začít vyplňovat. Test je časově omezen do 30. 4. 2020 večer, abych jej mohl vyhodnotit.

Přeji hodně zdaru při řešení!

Moje mailová adresa: jirimandyszs-studankacz
 

Mgr. Jiří Mandys