Milí žáci,
opět vám musím poděkovat za vaši snahu s vypracováním úkolů. Většina z vás posílá práci v pořádku a včas. Tam, kde najdu nějakou chybu, odpovídám a máte možnost si opravit a poslat znovu. Jste skvělí.
Vzhledem k velikonočním prázdninám, budete mít tento týden práci pouze na 2 hodiny. V 1. hodině se seznámíte s rovnicemi, ve kterých jsou zlomky, a ve 2. hodině budete trochu procvičovat. Pozorně si vše přečtěte a pak zkuste sami počítat. Nic mi tento týden nemusíte posílat – kromě dotazů. Pokud byste měli s něčím problém, můžeme se domluvit i přes Skype. Napište mi mail a individuálně si domluvíme termín.
Další práci budete mít zadanou 14. dubna.
Kdyby se přes Velikonoce někdo z vás nudil, může se pustit do Velikonočního počítání (3. příloha). Rozhodně toto není povinné.
Přeji vám krásné Velikonoce, odpočívejte a užívejte si volných dní.
Iva Vilímová
![PDF [459]-1.-hodina.pdf](/style/images/mimetypes/pdf.png)