ZŠ Pardubice - Studánka - Fyzika - 6.A,B.C,D do 29. 5. 2020

Fyzika - 6.A,B.C,D do 29. 5. 2020

18. května 2020, 11:11 Mgr. Jiří Mandys

Milí žáci, žákyně
Všem vám děkuji za vaši snahu odevzdávat pracovní listy z domácí výuky. Tentokrát byla většina úkolů v pořádku a bez chyb, chválím.

Na následujících 14 dní, od 18. 5. do 29. 5. 2020, jsem pro vás připravil další úkol na fyziku. Budete se věnovat tématu Čas a měření času. Projděte si prezentaci věnovanou času. Poté si podle ní doplňte zápis přímo do PL a následně vypracujte cvičení věnované této kapitole.

Jak je to s převody času se můžete podívat v následujícím videu – převody jednotek času

Hotový pracovní list pošlete na e-mail nejpozději do 29. 5. 2020. Když budete mít nějaké nejasnosti, klidně se nebojte napsat.

Zároveň jsem vám na e-mail odeslal vyhodnocení vašich on-line testů, kterých jste se zúčastnili. Podívejte se prosím na výsledky. Také si zkontrolujte, zda máte odevzdané všechny práce, ať to nedoháníte na konci roku.

Přeji hodně zdaru při řešení!
Moje mailová adresa: jirimandyszs-studankacz

PP - Čas, měření a jednotky času