ZŠ Pardubice - Studánka - Fyzika - 6.A,B.C,D do 12. 6. 2020

Fyzika - 6.A,B.C,D do 12. 6. 2020

1. června 2020, 11:59 Mgr. Jiří Mandys

Milí žáci, žákyně
opět vám děkuji za vaši aktivitu při odevzdávání pracovních listů z domácí výuky. Většina úkolů byla v pořádku a bez chyb, chválím. Poděkujte také rodičům, kteří vám pomáhají.

Na následujících 14 dní, od 1. 6. do 12. 6. 2020, jsem pro vás připravil další úkol na fyziku. Budete se věnovat tématu Převodům času a slovním úlohám, ve kterých se pracuje s časovými údaji. Pracujete přímo do PL nebo jak jste zvyklí.
Hotový pracovní list pošlete na e-mail nejpozději do 12. 6. 2020. Když budete mít nějaké nejasnosti, klidně se nebojte napsat.

Připomínám, že příští týden bude dostupný poslední on-line test věnovaný převodům času. Přihlašovat se do něj budete pomocí nového školního e-mailu, aby snadněji mohlo proběhnout vyhodnocení.

Také si zkontrolujte v elektronické žákovské, zda máte odevzdané všechny práce, ať to nedoháníte na konci roku.

Přeji hodně zdaru při řešení!
Moje mailová adresa: jirimandyszs-studankacz

PL - Převody času a slovní úlohy