Milí žáci,
test anglických znalostí, který bude vaším prvním krokem do třídy 6.B, budete psát v pátek 12. června.
Test bude trvat asi 60 minut a jediné, co si musíte přinést s sebou, je funkční propiska modré barvy.
V 8:45 se před pavilonem odborných učeben sejdou ti žáci, kteří nyní nechodí do školy. Paní učitelce Fantové předáte Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění. (viz. příloha). Bez tohoto prohlášení se nemůžete testování zúčastnit. Čestné prohlášení může vyplnit rodič žáka také v kanceláři školy.
Žáky, kteří chodí do školy, si vyzvednou v 8:50 učitelé AJ, kteří budou testování organizovat. Vyčktejte na jejich příchod ve svých třídách!
O výsledcích testů a případné účasti na ústním pohovoru budete informování prostřednictvím svých třídních učitelů nejdéle 16.6.
