Pasování na čtenáře Akce školy / 1. stupeň 28. září 2020, 17:11 Mgr. Monika Březinová V pátek proběhlo v Krajské knihovně v Pardubicích tradiční pasování na čtenáře. Letošní druháci si akci velmi užili. Vyslechli si moudrá slova krále, který je nakonec pasoval na čtenáře. Radost měli i z dárku v podobě knihy. Mgr. Monika Březinová