Cyklovýlet a spaní ve škole
Tento školní rok nám úplně nepřál užívat si běžné všední dny ve škole, tak jsme si ke konci školního roku udělali dny nevšední. A myslím, že jsme si je všichni moc užili.
Jeden týden jsme podnikli spaní ve škole, kdy jsme si zahráli floorball, zkusili lukostřelbu, objednali si pizzu, učitelé se naučili hrát Městečko Palermo, následně si holky zazpívaly karaoke a zatančily na Just Dance, zatímco kluci sledovali Angry Birds 2. Rodičům děkujeme za spolupráci s ranním rautem.
Další týden jsme podnikli cyklovýlet směr Kunětická hora. Okružní cestu jsme zvládli na výbornou, máme všichni hand-made památku a zmrzlina v Kuněticích nám při zpáteční cestě vyloženě chutnala!
-
1.dsc-0008
-
2.dsc-0007
-
3.dsc-0021
-
6.dsc-0120
-
4.dsc-0081
-
5.dsc-0086
-
7.dsc-0088
-
9.dsc-0196
-
8.dsc-0164
-
10.dsc-0206
-
11.img-20210624-wa0003
-
12.img-20210624-wa0027
-
13.20210623-101752
-
14.20210623-103108
-
15.20210623-103440
-
16.img-20210624-wa0016
-
17.img-20210624-wa0012
-
18.img-20210624-wa0010