Po roce mohli naši žáci 7. a 8. ročníků vyrazit na lyžařský kurz na Dolní Moravu. První dny nás počasí moc nešetřilo a vypadalo to, že budeme muset shánět spíše vodní lyže, ale nakonec se počasí umoudřilo a všichni si lyžovačku náramně užili.
Díky všem a příští rok opět vyrážíme.
-
00-dm-2022
-
01-dm-2022
-
02-dm-2022
-
03-dm-2022
-
04-dm-2022
-
05-dm-2022
-
06-dm-2022
-
07-dm-2022
-
08-dm-2022
-
09-dm-2022
-
10-dm-2022
-
11-dm-2022
-
12-dm-2022
-
13-dm-2022
-
14-dm-2022
-
15-dm-2022
-
16-dm-2022
-
17-dm-2022
-
18-dm-2022
-
19-dm-2022