Dne 21.5.2025 se konalo slavnostní vyhlášení výsledků 31. ročníku literární soutěže "O pardubický pramínek", již tradičně v sále Jana Kašpara v budově C Pardubického kraje. Mezi bohatou konkurencí v kole školním i celostátním svými pracemi na téma To už je (přece) dávno porotu nejvíce zaujali Soňa Barešová (I. kategorie - 4.C/3. místo), Anna Horáková (II. kategorie - 7.B/3. místo) a Adam Frančík (II. kategorie - 7.B/čestné uznání). Všem oceněným gratulujeme. Za účast v soutěži patří dík ale i těm, kteří přijali pisatelskou výzvu, popustili uzdu své fantazii, vymysleli originální zápletky, využili svoje zkušenosti a šli do toho celým srdcem.
A již nyní pilně shromažďujeme nové nápady a netrpělivě vyhlížíme téma pro příští pololetí. Možná nějakou tu inspiraci potkáme i o letních prázdninách.