Začátek prázdnin ve Studánce – to je již tradičně škole plná dětí. Letos se jich na příměstském táboře sešlo téměř sto.
Co všechno je čekalo?
Letošní tábor měl název Putování s dinosaury, takže se s dinosaury sportovalo, běžela se dinosauří poznávací stezka, putovalo se s dinosaury v Prachovských skalách, vyráběla se dinosauří trička.
Nechybělo samozřejmě ani tradiční opékání buřtů, noční hra a spaní ve škole. Letos se opékání obzvlášť vyvedlo nejen díky hezkému počasí, ale i díky skupině Víceméně se zpěvačkou Ivetou Novákovou (pedagogickou asistentkou naší školy), která nás večerem provázela svými písničkami, a díky paní učitelce Skalické, která nám jako zákusek napekla několik plechů buchet.
Velké díky všem paní učitelkám a pánům učitelům, vychovatelkám a pedagogickým asistentkám, kteří se na organizaci akce podíleli, paní kuchařkám, panu školníkovi a Úřadu Městského obvodu Pardubice III, který svojí dotací částečně přispěl na uhrazení autobusu a na ceny pro vítěze soutěží.
A teď už všichni hurá na prázdniny!!!