Ve čtvrtek 24.9.2009 se naši žáci účastnili přespolního běhu s výbornými výsledky. Mladší a starší žáci obsadili shodně třetí místo. Starší žákyně nenašly ve své kategorii přemožitelky a postoupily do krajského kola.
Podrobné výsledky najdete v přiložené tabulce.
Když nemůžu, tak přidám. (E. Zátopek)