ZŠ Pardubice - Studánka - Prvňáci a čtvrťáci na lyžích

Prvňáci a čtvrťáci na lyžích

Mgr. Monika Březinová

Prvňáci a čtvrťáci se vydali společně do Kačenčina království. Prožili tam společně krásný týden plný zábavy, sportu i hudby. Čtyřicet oranžových kuliček se každý den valilo z kopce jako o závod. Když jsme začali navečer bubnovat, byli jsme slyšet i v sousedních horách u Krakonoše.

Máme na co vzpomínat.