Vysvědčení je rozdáno a vy, žáci naší školy, odcházíte na prázdniny.
Hezky si je užijte dle svých představ, sportujte, cestujte, hodně čtěte a poznávejte nové věci.
Našim deváťákům přejeme, ať se jim vše v jejich dalším životě daří.
A ve školním roce 2010/2011 na shledanou!