Vážení rodiče, babičky, dědečkové, budoucí prvňáčci, bývalí žáci i všichni další příznivci školy,
zveme Vás na Den otevřených dveří, který se bude konat 12. ledna 2011 od 9 do 12 hodin a 19. ledna 2011 od 14 do 17 hodin.
Pozvánku naleznete v přiloženém souboru.
pozvanka-na-dod.doc1.22 MiB
pozvanka na dod.doc
program-12.1.-19.1..doc110.5 KiB
program 12.1. 19.1..doc
rozvrh-20102011.xls66 KiB
rozvrh 20102011.xls

