ZŠ Pardubice - Studánka - Prvňáčci na výletě

Prvňáčci na výletě

Mgr. Lada Burgetová

Prvňáčci se vydali na svůj výlet do lesů na Podhůře nedaleko Chrudimi. Po příjezdu na místo na nás čekal pan lesník, který dětem předal nejdůležitější informace o lese. Po krátké procházce lesem děti vystoupaly  na rozhlednu Bára, odkud byl nádherný výhled. Tady patří velká odměna všem dětem, které zdolaly velkou výšku rozhledny. Po pokochání krajinou jsme se vydali na Kočičí hrádek, kde jsme si cestou protáhli svoje těla v lesní tělecvičně.