Dnes, 12.4.2012 se ve Svitavách uskutečnilo krajské kolo v basketbale chlapců a dívek osmých a devátých tříd. Toto kolo je vyvrcholením turnajů, které se hrají tradičně na naší škole. Jedním z nich je např. "Mikulášský turnaj".
Hrálo se v krásné sportovní hale na Střelnici. Kluci i holky nenašli v žádném ze tří zápasů přemožitele a zaslouženě vyhráli. Škoda, že se letos nekoná pro tuto kategorii republikové finále. Děkujeme za předvedené výkony.
Chlapci:
Tkáč J., Hledík T., Potoček J., Verner D., Charbuský J., Lahučký J., Kantůrek L.
Dívky:
Skutilová A., Kozáková K., Marešová M., Švorcová J., Demlová D., Eremiášová Š., Ťupová V., Kořínková B., Ehlová K.