ZŠ Pardubice - Studánka - Výsledky sběrového dne 28.3.2012

Výsledky sběrového dne 28.3.2012

9. dubna 2012, 19:53 Mgr. Miloš Kaplan

Jistě všichni čekáte, jak dopadl sběrový den, který proběhl v týdnu před Velikonocemi ve středu 28.3.2012. Akce dopadla nad očekávání úspěšně. Podařilo se sebrat neuvěřitelných 5.300 kg starého papíru, za který nám firma Marius Pedersen vyplatila na účet Společnosti přátel ZŠ Studánka  celkem 9.960 kč, které použijeme na zkrášlení našeho školního areálu při akci Za starý papír nové stromy. Již od rána se před kontejnerem tvořila velká fronta dětí i rodičů, kde všichni odevzdali sběr do rukou služby, která sběr odebrala, když bylo třeba, zvážila, zapsala do přehledu a uložila do kontejneru.Službu tvořili žáci třídy 6.B.

Musíme vás všechny pochválit, sběr byl většinou vzorně svázaný, spousta z vás ho měla i zvážený, ale i tak přišla ke slovu zapůjčená váha " decimálka" od paní učitelky Ivany Skalické, která tuto váhu opatruje jako funkční starožitnost a rodinnou památku.

Celkem odevzdalo sběr 187 (!) dětí, 150 dětí bylo z prvního stupně, 37 dětí bylo ze stupně druhého.

Celkové výsledky a nejlepší sběrači:

1. Sadílková   4.B   370 kg

2. Mauverová 4.A    290 kg

3. Šmídová    2.B     250 kg

4. Šťastný      3.A     247kg

5. Jakubička   4.B    240 kg

6. Prokop       3.B     217 kg

7. Mlateček    3.C     198 kg

8. Šmíd          3.A     165 kg

Nejvíce dětí, které odevzdaly sběr, bylo na prvním stupni ze třídy 1.A ( 18), na druhém stupni ze třídy 6.B ( 10 dětí). Všechny děti, které sběr odevzdaly, obdržely ( obdrží) malou sladkou odměnu. Jmenované děti dostanou za odměnu během tohoto týdne čokoládu.

Ještě jednou vám všem děkujeme za zdárný průběh akce, jmenovitě paní učitelce Iloně Bartoškové jako koordinátorce akce, paní učitelce Karle Beranové za skvělou a názornou propagaci, ještě jednou paní učitelce Ivaně Skalické za zapůjčení funkčního rodinného klenotu :-) a v neposlední řadě službě žáků ze  třídy 6.B pod vedením Karla Mistríka a Filipa Vencláka. Jmenovitě: Jonáši Sychrovi, Lukáši Jelínkovi, Honzovi Novákovi, Jardovi Křížkovi, Tadeáši Kulhavému, Radimu Faltovi. Máme všichni velkou radost, že se nám akce vydařila. Doufáme, že stejně úspěšní budeme i při sběru v červnu.

Mgr. Miloš Kaplan