ZŠ Pardubice - Studánka - 9.B přes noc ve škole

9.B přes noc ve škole

27. května 2012, 19:00 Mgr. Pavlína Zemanová

Deváťáci se sešli v pátek 18. května odpoledne ve škole s cílem užít si jedny z posledních společných chvil mimo školní lavice. Jako už pětkrát předtím je i tentokrát čekalo přespání ve spacácích v pavilonu odborných učeben spolu s hraním her a plněním různých úkolů a rozchod za maminkami až v průběhu sobotního dopoledne. Přítomní mě potěšili, protože se téměř všichni naplno účastnili připravených aktivit, ať už byly pro deváťáky dostatečně důstojné či nikoli, jednalo se o úkoly pohybové, logické, vědomostní...

Děkuji paní učitelce Markové za pomoc s organizací celé akce a vstřícnou spolupráci v době jejího trvání, děkuji i žákům 9.B za bezproblémový průběh, nadšení a ochotné podělení se o školní i mimoškolní novinky. Přeji „dětem“ klidné poslední dny na základní škole a učitelům do červnových dnů dostatečně pevné nervy.

Iva Tajšlová

Mgr. Pavlína Marková