Své letošní první vystoupení absolvovaly pěvecké sbory naší školy Světlušky a Studánka na Pernštýnském náměstí. Podpořily akci " Jak nám chutná Evropa", kterou pořádala Speciální škola Svítání. Počasí nám přálo a atmosféra byla přátelská. Poděkování patří také sbormistryni Ivetě Novákové .