Žáci 8.B si připravili pro své mladší spolužáky z prvních až třetích tříd aktivity, při kterých spojili výuku angličtiny s tématem Velikonoc. Žáci hráli bingo, domino, luštili křížovky a přiřazovali anglická slova k obrázkům.
Všichni společně strávili příjemné dopoledne plné her a angličtiny. Prvňáčci, druháci i třeťáci odcházeli plni zážitků. Osmáci byli spokojeni se svou prací, avšak zároveň i trochu unaveni. Vždyť se také věnovali cca 200 dětem!!!
Ráda bych pochválila žáky prvních, druhých a třetích tříd za jejich velmi pěknou práci a žáky osmé třídy za trpělivost a kreativitu :)
HAPPY EASTER!!!