Tak jako každý rok, také letos si žáci 2.stupně připravili pro své mladší spolužáky anglické aktivity a povídání o Vánocích a zvycích ve Velké Británii. Během pátečního dopoledne se žáci 7.C postarali o cca 160 žáků ze čtvrtých a pátých tříd.
Přestože se akce konala v pátek třináctého, moc se povedla a pochvala patří nejen čtvrťákům a páťákům za jejich pěknou práci a snahu, ale také sedmákům za trpělivost a pedagogickou zdatnost.
Přejeme všem krásné Vánoce!
H.Syrovátková + 7.C