Milí žáci a žákyně, paní učitelky a učitelé, paní vychovatelky, pedagogické asistentky i všichni další zaměstnanci školy, rodiče žáků školy,
přejeme Vám krásné prožití Vánoc a mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v pracovním i osobním životě v novém roce 2014.
Obzvlášť našim deváťákům přejeme, aby rok 2014 byl pro ně rokem, kdy se jim splní jejich přání v oblasti profesní volby (a nám dospělým – učitelům i rodičům přejeme, aby se děti pro splnění svých přání snažily udělat maximum).
Po vánočních prázdninách (6.1.) na shledanou!