ZŠ Pardubice - Studánka - Merry Christmas and a Happy New Year

Merry Christmas and a Happy New Year

31. prosince 2013, 17:48 Mgr. Jaroslava Oplatková

Blížící se Vánoce i nový rok si děti připomínaly snad ve všech vyučovacích hodinách. Nejinak tomu bylo i v angličtině. Například děti z 3.A a z 3.C shlédly krásnou prezentaci svého spolužáka Lukyho Rileyho, který ji připravil se svým tatínkem Stewartem. Potom přijaly pozvání na anglické zpíváníčko do skupiny 3.C p. učitelky Vendulky Luňáčkové a nakonec jim informace o anglických Vánocích skvěle doplnily tři dívky ze 7. třídy Daniela Svobodová, Nikola Borovcová a Berenika Držková, které s pomocí maminky p. Svobodové dětem předvedly pestrý interaktivní program, v němž si malí žáčci vyzkoušeli, co už vědí o Vánocích v Anglii a hlavně si osvěžili slovní zásobu.

Děkujeme  dětem a jejich rodičům za vynikající materiály. A všem, kteří jste navštívili náš článek, přejeme hodně štěstí v novém roce 2014.

J. Oplatková a H. Syrovátková