ZŠ Pardubice - Studánka - O florbalové krále na ZŠ Studánka

O florbalové krále na ZŠ Studánka

O tři dny (27.-29.1.) jsme si zkrátili čekání na pololetní vysvědčení  florbalovým turnajem. Užili si ho jak naši chlapci, tak letos poměrně v hojném počtu i děvčata. Hoši si celkově zaslouží pochvalu, protože v zápasech s dívkami se chovali jako praví gentlemani.

Nejdříve si to rozdali žáci 8. a 9. tříd. Poměrně s přehledem zvítězila třída 9.D. Mezi osmáky byli nejlepší hoši z 8.B.

Druhý den bojovali šesťáci a sedmáci. Zde to již bylo mnohem vyrovnanější a až systém "náhlé smrti" rozhodl o tom, že diplom za 1. místo si odnesla 6.A. 7. A skončila těsně druhá.

Ve středu nastoupily k utkání děti z prvního stupně- 4. a 5. třídy. V této kategorii je vždy o krásnou atmosféru postaráno. Třídní kolektivy si fandí a mají připravené zajímavé  transparenty. Celkově vyhrála jednoznačně třída 5.C. Mezi čtvrtými třídami zvítězily děti ze 4.B.

Tak zase za rok. Ale vy sportujte pořád-  na těchto turnajích je krásně vidět, kdo sportuje pravidelně a kdo se jde pořádně hýbat jen jednou ročně:-(

Mgr. Filip Patlevič