Dne 21.3. jsme se obě třídy zúčastnily programů "Už vím, jak na to" a "Stará škola". Vyzkoušeli jsme si psát psacím brkem, hrát na harmonium a dozvěděli se, jak vypadala škola za starých časů. U programu "Už vím, jak na to" jsme se seznámili se starými řemesly např. ševcovstvím a mlynářstvím. Dozvěděli jsme se, jak se dříve mlelo obilí a šily boty. Také byla soutěž o hmotné ceny a diplom. Moc jsme si to užili!
Alča Bidlová a Káťa Louvarová
-
21032014042
-
21032014044
-
21032014047
-
21032014048
-
21032014049
-
21032014050
-
21032014051
-
21032014053
-
21032014054