ZŠ Pardubice - Studánka - 7.B a 7.C v Muzeu řemesel

7.B a 7.C v Muzeu řemesel

Ing. Petra Pšeničková

Dne 21.3. jsme se obě třídy zúčastnily programů "Už vím, jak na to" a "Stará škola". Vyzkoušeli jsme si psát psacím brkem, hrát na harmonium a dozvěděli se, jak vypadala škola za starých časů. U programu "Už vím, jak na to" jsme se seznámili se starými řemesly např. ševcovstvím a mlynářstvím. Dozvěděli jsme se, jak se dříve mlelo obilí a šily boty. Také byla soutěž o hmotné ceny a diplom. Moc jsme si to užili!

Alča Bidlová a Káťa Louvarová