Školní rok 2014/2015 začíná v pondělí 1. září 2014.
V pondělí 1. září proběhne jedna vyučovací hodina. Rodiče prvňáčků po přivítání ve třídáchv 8 hodin pozveme na úvodní schůzku s vedoucí školní družiny. Schůzka proběhne od 8.15 do 8.45 ve školní jídelně.
Od 9 do 9.30 hodin budou naši prvňáčci pasováni na školáka – pasování dle počasí proběhne na školním hřišti nebo v tělocvičně.
Od 17 hodin proběhnou v 1. třídách třídní schůzky.
V úterý 2. září budou s žáky ve třídách po celý den třídní učitelé. Na 1. i na 2. stupni s výjimkou 1. tříd proběhnou čtyři vyučovací hodiny třídnických prací.
Třídy 1. stupně končí po 4. vyučovací hodině (11.50) a odcházejí na oběd. Žáci 2. stupně se pátou vyučovací hodinu vyučují předmět, který je učí jejich třídní učitel a odcházejí na oběd ve 12.45.
Prvňáčci se v úterý 2. září učí dvě vyučovací hodiny do 9.45 (od 9.45 funguje školní družina), ve středu 3. září tři vyučovací hodiny do 10.40 (od 10.40 funguje školní družina) a od 4. září začíná výuka dle rozvrhu ( čtyři vyučovací hodiny do 11.50).
Všem žákům školy přejeme do nového školního roku šťastné vykročení.