Jak jsme prožili ve 2. C předvánoční čas? Začalo to rozsvícením svíček na adventním věnci a zpestřením výuky hrou se stavebnicí Geomag.
Na zámku jsme si prohlédli výstavu malovaných betlémů a vyrobili si ozdobičku na stromeček.
Ve školní kuchyňce jsme pekli voňavé cukroví.
Také jsme si připomínali vánoční zvyky a koledy na koncertu souboru Perníček a Marcipánek. A najednou tu byl poslední den, mlsání vánočních dobrot a nadělování dárků, ale hlavně tolik očekávané prázdniny !
(Snímky ze všech předvánočních akcí najdete na www.alimund.rajce.net).