ZŠ Pardubice - Studánka - Od Adventu k prázdninám

Od Adventu k prázdninám

Mgr. Ludmila Košvancová

Jak jsme prožili ve 2. C  předvánoční čas? Začalo to rozsvícením svíček na adventním věnci a zpestřením výuky hrou se stavebnicí Geomag. 

                              

                                   

                          

Na zámku jsme si prohlédli výstavu malovaných betlémů a vyrobili si  ozdobičku na stromeček.

                 

Ve školní kuchyňce jsme pekli voňavé cukroví. 

                  

Také jsme si připomínali vánoční  zvyky a koledy na koncertu souboru Perníček a Marcipánek.  A najednou tu byl poslední den, mlsání vánočních dobrot a  nadělování dárků, ale hlavně  tolik očekávané prázdniny !

                    

(Snímky ze všech předvánočních akcí najdete na www.alimund.rajce.net).