ZŠ Pardubice - Studánka - Nemusíme chodit pěšky, když tu máme koloběžky

Nemusíme chodit pěšky, když tu máme koloběžky

Mgr. Jitka Rybářová

Krásné jarní počasí nás vylákalo na sportování v přírodě.  Vyrazili jsme na koloběžkách do parku Na Špici.  Spojili jsme pohybové aktivity i s troškou matematiky , podívali se na soutok Chrudimky a Labe  a hlavně si užili dostatek pohybu.