Nemusíme chodit pěšky, když tu máme koloběžky Akce školy / 1. stupeň 23. dubna 2015, 14:15 Mgr. Jitka Rybářová Krásné jarní počasí nás vylákalo na sportování v přírodě. Vyrazili jsme na koloběžkách do parku Na Špici. Spojili jsme pohybové aktivity i s troškou matematiky , podívali se na soutok Chrudimky a Labe a hlavně si užili dostatek pohybu. Mgr. Jitka Rybářová a žáci 2.D