ZŠ Pardubice - Studánka - 4.A, C : Aktuální zpravodajství ze školy v přírodě, I. díl

4.A, C : Aktuální zpravodajství ze školy v přírodě, I. díl

Aktualizováno 1. června 2015, 23:32
1. června 2015, 23:20 Mgr. Jaroslava Oplatková

Milí rodiče, 

posíláme první zprávu z našeho pobytu v hotelu Ort v Českém ráji. Přijeli jsme do jednoho z nejkrásnějších krajů naší vlasti. Soutěžíme, pěstujeme turistiku, soustředíme se na projekt Cestovní kanceláře, které nám kadý den představují dva z krajů ČR.Nezapomněli jsme také na projekt, který nás provází českou historiií, nejznámějšími českými hrady a zámky. Doufáme, že z fotografií poznáte, jak se nám tu líbí. 

Protože tu budeme až do 5. června, určitě se ještě do té doby na stránkách školy ozveme.

Tak nám držte palce a hlavně hodně pište.

Děti 4.A,C a jejich učitelé ve škole v přírodě