V pondělí 15. 6. se koná cyklovýlet 7.B ke Kunětické hoře. Předpověď počasí je v současné chvíli spíše příznivá - dva zdroje uvádí oblačno až polojasno bez deště, další dva zdroje varují před možnými občasnými přeháňkami. Nemělo by však vytrvale pršet, nejsou hlášeny ani žádné bouřky. Sraz je v 8:00 na školním hřišti, odjezd do půl hodiny. Kdo ještě nedonesl podepsaný lísteček, nechť tak učiní před začátkem akce (kdo ztratil, viz příloha e-mailu). Cestou bude možnost drobného občerstvení. S sebou je (kromě kola) bezpodmínečně nutná cyklistická helma! Dále doporučuji nepromokavou bundu, resp. pláštěnku pro případ, že by nás cestou zastihla dešťová přeháňka. Návrat do školy bude přibližně kolem 13. hodiny, poté si žáci zajdou ve dvou skupinách na oběd a odchází domů.