V sobotu 10. října 2015 jsme se sešli na Pernštýnském náměstí, abychom společně podpořili Běh naděje. V tomto běhu se nezávodí a není důležité, kdo je první v cíli. Podstatné je, že děláme něco pro své zdraví a zároveň přispíváme na výzkum rakoviny.
Žáci naší školy, jejich rodiče i učitelé mají srdce na pravém místě. Na trať dlouhou téměř 2 km vyběhlo 105 běžců z naší školy.
Je potěšující, že tato humanitární akce spojená s aktivním pohybem není lhostejná žákům ani rodičům. Děkujeme všem za účast a těšíme se na další společné běhání!