Dnes se naše družstvo chlapců žáků 8. a 9. tříd zúčastnilo okrskového kola ve florbalu. Tento turnaj byl pouze postupový. Dnes startovalo 9 týmů, zítra bude startovat 8 týmů skoro ze všech pardubických škol. Florbal je prostě populární sport. Dnes se naši borci rozhodně neztratili. Po velmi dobrých výkonech zvítězili ve všech svých utkáních a naprosto jasně postoupili do okresního finále, které se bude konat ve středu 2.12.
Doufáme, že nám budete držet palce i za týden, v sázce je hodně, postup do krajského kola a možnost poprat se o republikovou kvalifikaci. Možná se ptáte, proč v tomto příspěvku není fotka vítězů, ale z pověrčivosti se vyfotíme až příští středu a fotku na stránky samozřejmě umístíme i s celkovými výsledky.
Výsledky jednotlivých zápasů:
Studánka : Ohrazenice 3:1
Studánka : Svítkov 7:1
Studánka : Resslova 7:2
Studánka : Gymnázium Dašická 3:0
Žáci Gymnázia Dašická ul. s námi nakonec postoupili do středečního finále.
Soupiska: Michal Křepela, Tomáš Kratochvíl, Adam Grygarčík, Dan Kouřílek, Adam Menšík, Martin Zemek, Adam Růžička, Kryštof Vlček, David Dymák, Vojtěch Ševeček, Martin Matiáš a Radek Jákl.