Vánoce a perníčky patří neoddělitelně k sobě. Páteční den jsme tedy místo sešitů a tužek potřebovali těsto, váleček, formičky a šikovné ruce. Napekli jsme několik krabic krásných a voňavých perníčků.
Děkujeme za pomoc našim velkým kamarádkám z 8. A.
Přejeme pěkné a pohodové adventní dny.