ZŠ Pardubice - Studánka - Vánoční pečení v 1.B

Vánoční pečení v 1.B

Mgr. Marcela Patlevičová

Vánoce a perníčky patří neoddělitelně k sobě. Páteční den jsme tedy místo sešitů a tužek potřebovali těsto, váleček, formičky a šikovné ruce. Napekli jsme několik krabic krásných a voňavých perníčků. 

Děkujeme za pomoc našim velkým kamarádkám z 8. A.

Přejeme pěkné a pohodové adventní dny.