Loučení se zimou Akce školy 23. března 2016, 22:57 Mgr. Lada Burgetová Smrt plave po vodě, nový líto k nám jede........ Zpěvem této písně jsme se rozloučili se zimou. Morenu jsme hodili do vody a už netrpělivě čekáme na příchod jara. Snad se dočkáme. foto7 foto1 foto6 foto5 foto4 foto3 foto2 prvňáčci ze Studánky