ZŠ Pardubice - Studánka - Loučení se zimou

Loučení se zimou

Mgr. Lada Burgetová

Smrt plave po vodě, nový líto k nám jede........

Zpěvem této písně jsme se rozloučili se zimou. Morenu jsme hodili do vody a už netrpělivě čekáme na příchod jara.

Snad se dočkáme.