ZŠ Pardubice - Studánka - Na shledanou v novém školním roce!

Na shledanou v novém školním roce!

Mgr. Ivana Nejedlá

Mi­lí žá­­ci a všichni za­­městnan­­ci ško­ly, rodiče žáků školy

Další školní rok - rok 2015/2016 - je za ná­­mi.

Pře­j­­i za vedení školy všem žákům hez­ké prázdni­­ny (jsem moc ráda, že jste to všichni zvládli a nikdo si letos nezkazil letní měsíce přípravami na postupovou zkoušku!), za­­městnan­­cům i rodičům příj­­emně pro­­ži­­tou dovo­lenou.

Zaměstnancům školy děkuji za jejich práci pro naši školu a pro naše žáky.

Rodičům žáků školy děkuji za jejich spolupráci s námi.

Žákům devátých tříd a páťákům odcházejícím na víceletá gymnázia přeji šťastné vykročené do nové etapy jejich života.

V září 2016 na shledanou (pro mě ve staronové roli – bude mi asi chvíli trvat, než si zase úplně zvyknu, takže alespoň z počátku  prosím o Vaši trpělivost)!