Milí žáci a všichni zaměstnanci školy, rodiče žáků školy
Další školní rok - rok 2015/2016 - je za námi.
Přeji za vedení školy všem žákům hezké prázdniny (jsem moc ráda, že jste to všichni zvládli a nikdo si letos nezkazil letní měsíce přípravami na postupovou zkoušku!), zaměstnancům i rodičům příjemně prožitou dovolenou.
Zaměstnancům školy děkuji za jejich práci pro naši školu a pro naše žáky.
Rodičům žáků školy děkuji za jejich spolupráci s námi.
Žákům devátých tříd a páťákům odcházejícím na víceletá gymnázia přeji šťastné vykročené do nové etapy jejich života.
V září 2016 na shledanou (pro mě ve staronové roli – bude mi asi chvíli trvat, než si zase úplně zvyknu, takže alespoň z počátku prosím o Vaši trpělivost)!