ZŠ Pardubice - Studánka - Poděkování

Vážení rodiče,

dovolte mi, abych Vám alespoň touto formou poděkoval za projev solidarity s dětmi naší školy, které žijí v sociálně znevýhodněném prostředí. Vaše peněžní dary budou použity na hrazení školních obědů a školní družiny těchto dětí.

Můžeme diskutovat nad tím, že by je jejich rodiče mohli lépe zabezpečit a lépe se o své děti starat, ale to Vy ani já neovlivníme a zmíněné podpořené děti za své rodiče nemohou. Ručím za to, že Vámi poskytnutá částka doputuje jen a výhradně na potřeby samotných dětí.

Ještě jednou děkuji a moc si vážím Vaší pomoci.                                                                                                                                                             Filip Patlevič, ŘŠ

Mgr. Filip Patlevič, ředitel školy