Jako každý rok, tak i letos si někteří žáci naší školy chtěli vyzkoušet svého soutěžního ducha v matematické olympiádě. Školní kolo proběhlo v prosinci. Úspěšnými řešiteli a postupujícími do okresního kola byli:
Míša Janáčková 5.D
Adam Doskočil 9.A
Viktor Horák 9.A
Štěpán Šebestyán 9.A
Míša, Adam, Viktor i Štěpán se tedy 24. ledna vypravili na ZŠ Josefa Ressla. Velmi úspěšnou řešitelkou byla Míša, která v okresním kole získala krásné 16.místo. Všem bych chtěla moc pogratulovat a poděkovat za vzornou reprezentaci školy.
Petra Antlová