ZŠ Pardubice - Studánka - 3.A,C v Jeseníkách 2. část

3.A,C v Jeseníkách 2. část

13. května 2019, 23:37 Mgr. Jaroslava Oplatková

Milé maminky, tatínkové, babičky a dědečkové,

dnes nás počasí překvapilo dávkou slunečních paprsků, v nichž okolní kopce jakoby zkrásněly. 

Hned ráno jsme vyrazili vlakem do Velkých Losin. Prohlédli jsme si lázeňský park a zamířili k jediné ruční papírně u nás. Je stará  420 let! Dokonce si každý z nás vyrobil list  vlastního ručního papíru. Přivezeme ho ukázat. 

Odpoledne jsme pojali sportovně - uskutečníly se závody našich týmů ve čtyřech sportovních disciplínách: dřepování, průhod míčkem, skokanská štafety a protahování se starou duší. Byla u toho legrace a při tom jsme si zasportovali. Hodně se nám líbilo pátrání po mušličkách a drahokamech. Však vše vidíte na fotografiích.

Zítra jdeme na celodenní túru do hor. Tak nám držte palce, ať nezmokneme.

Posíláme moc pozdravů.

Děti a pedagogický doprovod