ZŠ Pardubice - Studánka - 3.A,C v Jeseníkách 5. část

3.A,C v Jeseníkách 5. část

17. května 2019, 01:21 Mgr. Jaroslava Oplatková

Milé maminky, tatínkové, babičky a dědečkové,

všechno jednou končí a  naše společná expedice PO STOPÁCH DĚDA PRADĚDA také.

Měli jsme se tu moc hezky, ukázali jsme, že jsme docela dobrý tým, je na nás spolehnutí a umíme dobře reprezentovat naši školu.

Podívejte se na fotografie z dnešního dne, kdy jsme se prošli kolem pramenů nad lázněmi Jeseník, vystoupali na Křížovou horu a rozhlednu Zlatý Chlum a dále pokračovali až k Mechovému jezírku v Rejvízu. A večer jsme hodnotili naše výsledky, dostávali diplomy a ceny, které pro nás sehnali šikovní rodiče.

Nezapomeňte, že jestli zítra všechno klapne, Leo Express nás přiveze ve 12.28 hodin do Pardubic. Dodávka s našimi kufry bude přistavena na stejném místě jako při odjezdu. Znovu děkujeme p. Černohousovi a p. řidiči za neocenitelnou pomoc.

Tak zítra !!!

Děti a učitelé z 3.A,C