Milé maminky, tatínkové, babičky a dědečkové,
všechno jednou končí a naše společná expedice PO STOPÁCH DĚDA PRADĚDA také.
Měli jsme se tu moc hezky, ukázali jsme, že jsme docela dobrý tým, je na nás spolehnutí a umíme dobře reprezentovat naši školu.
Podívejte se na fotografie z dnešního dne, kdy jsme se prošli kolem pramenů nad lázněmi Jeseník, vystoupali na Křížovou horu a rozhlednu Zlatý Chlum a dále pokračovali až k Mechovému jezírku v Rejvízu. A večer jsme hodnotili naše výsledky, dostávali diplomy a ceny, které pro nás sehnali šikovní rodiče.
Nezapomeňte, že jestli zítra všechno klapne, Leo Express nás přiveze ve 12.28 hodin do Pardubic. Dodávka s našimi kufry bude přistavena na stejném místě jako při odjezdu. Znovu děkujeme p. Černohousovi a p. řidiči za neocenitelnou pomoc.
Tak zítra !!!
-
Památník Vinzenze Priessnitze nad Jeseníkem.
-
Posilnění před výstupem na Zlatý chlum.
-
Jdeme křížovou cestou.
-
Rozhledy z Křížové hory.
-
Oběd nad Jeseníkem.
-
Rozhledna Zlatý Chlum.
-
Mechové jezírko v Rejvízu.
-
Plníme Bobříka mlčení.
-
Odměna kynutými knedlíky. Mňam!