ZŠ Pardubice - Studánka - Pohár rozhlasu - atletické závody/mladší dívky a chlapci/

Pohár rozhlasu - atletické závody/mladší dívky a chlapci/

2. května 2019, 18:04 Mgr. Zuzana Němcová

30. dubna jsme se zúčastnili atletických závodů základních škol, které se již tradičně konaly na Městském atletickém stadionu na Dukle v Pardubicích. Startovalo deset škol a soutěžilo se v těchto disciplínách : běh na 60m, dívky běh na 600m a chlapci na 1000m, skok do dálky, skok do výšky, hod kriketovým míčkem a štafety na 4x60m. Každý závodil ve dvou disciplínách a podle umístění získal body do konečného pořadí družstva.

Chlapci zde předvedli své nejlepší výkony a ve velké konkurenci skončili na krásném pátém místě. Dívky také bojovaly a dosáhly na šestou příčku. Tímto všem atletům děkujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších závodech.

Poděkování patří: K. Vyňuchalové - 5.místo v běhu na 600m, M. Zemkové - 6.místo v běhu na 600m, K. Dvořákové, A. Letáčkové, T. Myslivcové, K. Nešetřilové a L. Rejmanové.

P. Mistrikovi - 1.místo ve skoku do výšky, V. Dvořákovi - 6.místo v běhu na 60m, R. Bukačovi - 7.místo ve skoku do výšky a do dálky, M. Kolíkovi, J. Maršálkovi, M. Klapkovi, J. Jeníčkovi, K. Mikoldovi, J. Zemkovi, T. Flosovi a F. Horkému.

     

Mgr. Zuzana Němcová